- آپلودیار نسبت به محتوای فایل ها و عکس های آپلود شده مسئولیتی ندارد، چرا که یک سرویس عمومی است و به صورت رایگان و آزاد در اختیار هزاران کاربر اینترنت قرار گرفته است و مسئولیت محتوای فایل ها و عکس ها تنها متوجه کاربر آپلود کننده آن فایل یا عکس می باشد.
- آپلودیار تابع شرع مقدس اسلام شیعه می باشد و هرگونه فعالیت غیر شرعی در آن غیر مجاز است و کاربر خارج شده از حدود شرعی خواه عضو عادی باشد یا ویژه تفاوتی ندارد و متخلف شناخته می شود.
- برخی از مصادیق فایل های غیر شرعی بدین شرح است: موسیقی ها و آهنگ های غنا که مناسب مجالس لهو و لعب هستند، فایل یا عکسی که منافی عفت و حیا باشد، فایل یا عکسی که شامل هتک حرمت به الله جل جلاله، انبیاء(علیهم السلام) و حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) و اهل بیت ایشان(علیهم السلام) و قرآن باشد.
- آپلودیار تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه فعالیت غیر قانونی در آن غیر مجاز است و کاربر خارج شده از حدود قانونی خواه عضو عادی باشد یا ویژه تفاوتی ندارد و متخلف شناخته می شود.
- به صلاحدید مدیریت، کاربر متخلف از امکانات آپلودیار محروم و فایل های او حذف خواهند شد خواه عضو عادی باشد یا ویژه و مدیریت تعهدی نسبت به بازگرداندن وجه کاربر متخلف ندارد.
- آپلودیار نسبت به حد و حدود امکاناتی که به کلیه کاربران ارائه می کند، تعهدی ندارد و چنانچه بر اساس تجربه به مدیریت سرویس اثبات شود که موجب زیان اقتصادی است، حد و حدود امکانات تغییر داده خواهند شد، البته تمام تلاش مدیریت بر این است که امکانات سایت همیشه در حال پیشرفت و توسعه باشد. آپلودیار تعهد دارد که بهترین و بیشترین امکاناتی که برایش مقدور است را در اختیار اعضاء ویژه قرار دهد.
- آپلودیار نسبت به تغییر نکردن قیمت های عضویت ویژه تعهدی به کاربران ندارد ولی همواره در تلاش است که با کمترین قیمت ممکن ارائه شود.
- همه کاربران موظف هستند که در صورت رویت فایل خلاف قوانین آن را از طریق صفحه مربوطه به مدیریت گزارش کنند و مدیریت متعهد است تا حد توان موضوع را پیگیری نماید، در ضمن گزارش هایی مبنی بر تضییع حقوق افراد و یا هر گونه اعتراض نسبت به فایلی برای مدیریت قابلیت بررسی را دارد و مدیریت تلاش می کند که اقدام مناسب را در اسرع وقت اتخاذ کند.
- اگر فایل ها و عکس های شما حاوی اطلاعات محرمانه و شخصی هستند، آپلودیار تضمینی مبنی بر حفظ فایل شما از دسترسی دیگران ندارد.
- آپلودیار حق تغییر در قوانین و شرایط سرویس را در هر زمان دارد و کاربران موظفند هر چند وقت یکبار این صفحه را پی گیری کنند.